eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

Сергій Накаряков - труба, Ізраїль
Сергій Накаряков

    Сергій Накаряков народився в м.Горькому (Нижній Новгород) в 1977 році. Рано почав навчатися грі на фортепіано. Після аварії, яка сталася в 1986 році, він залишив заняття фортепіано і з дев'яти років почав вчитися грі на трубі під керівництвом свого батька. Він відразу звернув на себе увагу, виступаючи на різних музичних конкурсах молодих виконавців. У 1991 році домігся великого успіху на Фестивалі Іво Погореліча в Бад-Ворісхофені. У серпні того ж року він дебютував із Литовським камерним оркестром на фестивалі в Зальцбурзі, а через рік був запрошений на Шлезвіг-Гольштейнський музичний фестиваль, де удостоївся нагороди Prix Davidoff.
    Музикант домігся вражаючого успіху, сміливо порушуючи усталені правила виконання класичної музики на трубі. Після виступу на фестивалі в Кросхольмі у 13 років фінська преса назвала його «Паганіні труби». А в 1997 році видання Music und Theater назвало Сергія Накарякова «Карузо труби», відзначивши незвичайну тембральну яскравість його гри.
    Сергій Накаряков проводить майстер-класи для трубачів у багатьох країнах, де концертує. Він співпрацює з найвідомішими диригентами, оркестрами і виконавцями, серед них: Е.Клас, Ю.Темірканов, С.Сондецкіс, В.Ашкеназі, Ю.Башмет, Т.Ніколаєва, М.Аргеріх, Г.Шахам, К.Нагано, В.Співаков.
    Маючи величезний репертуар, Сергій Накаряков постійно розширює його. Він виконує твори, спеціально написані для труби, а також перекладення творів для голосу, скрипки, альта, фагота, гобоя, фортепіано, валторни, віолончелі - інструментів із більш технічними, ніж у труби, можливостями. Крім цього, він майстерно володіє грою на флюгельгорні, виконуючи на цьому дивовижному інструменті різні перекладення, і цим розширює художній і технічний потенціал флюгельгорна.
     Нині Сергій Накаряков грає в найпрестижніших залах світу, включаючи Голлівуд-боул в Лос-Анджелесі, Лінкольн-центр в Нью-Йорку, Королівський Фестиваль-хол і Royal Albert-хол в Лондоні, виступає на фестивалях у багатьох європейських країнах. Щороку він робить багатоденне турне по Японії. Також часто виступає у США із сольними концертами та у співпраці з відомими музикантами, оркестрами і диригентами. Сольні концерти він завжди грає у супроводі своєї сестри - піаністки Віри Накарякової або бельгійської піаністки Марії Меєрович.

 
Розробка сайту: LineCore