eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

Сергій Накаряков - труба, Ізраїль
Сергій Накаряков

    Сергій Накаряков народився в Горькому (Нижній Новгород) в 1977 році. Рано почав навчатися грі на фортепіано. Після аварії, яка сталася в 1986 році, він залишив заняття фортепіано і з дев'яти років почав вчитися грі на трубі під керівництвом свого батька. Практично відразу він звернув на себе увагу, виступаючи на різних музичних конкурсах молодих виконавців. У 1991 році він домігся великого успіху на Фестивалі Іво Погореліча в Бад-Ворісхофене. У серпні того ж року він дебютував із Литовським камерним оркестром на фестивалі в Зальцбурзі, а через рік був запрошений на Шлезвіг-Гольштейнський музичний фестиваль, де удостоївся нагороди Prix Davidoff.
    Накаряков домігся вражаючого успіху, сміливо порушуючи усталені правила виконання класичної музики на трубі. Після виступу на фестивалі в Кросхольме у 13 років він був названий фінської пресою «Паганіні труби». А в 1997 році видання Music und Theater назвало Сергія Накарякова «Карузо труби», зазначивши незвичайну тембральну яскравість його гри.
    Володіючи величезним репертуаром, Сергій Накаряков постійно розширює його, створюючи власні перекладення різних творів для труби. Також він грає на флюгельгорні.
    Нині Сергій Накаряков грає в найпрестижніших залах світу, включаючи Голлівуд-боул в Лос-Анджелесі, Лінкольн-центр в Нью-Йорку, Королівський Фестиваль-хол і Royal Albert хол в Лондоні, виступає на фестивалях у багатьох європейських країнах. Щороку він робить багатоденне турне по Японії. Також Сергій Накаряков часто виступає у США із сольними концертами та у співпраці з відомими музикантами, оркестрами і диригентами. Сольні концерти він зазвичай дає в супроводі своєї сестри - піаністки Віри Накарякової або бельгійської піаністки Марії Меєрович.

 
Розробка сайту: LineCore