eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ТАРАС ОСАДЧИЙ - фагот
ТАРАС ОСАДЧИЙ

    У 1985 році закінчив Київську державну консерваторію імені П.І.Чайковського (клас професора В.М.Апатського). З 1986 по 1987 рік пройшов асистентуру-стажування при Московській консерваторії імені П.І.Чайковського (клас професора Р.П.Терьохіна).
    В 1980 році на Всеукраїнському конкурсі виконавців на духових інструментах здобув звання лауреата. В 1983 році на Всесоюзному конкурсі в м.Одесі отримав першу премію та Гран-прі. В 1987 році став лауреатом Міжнародного конкурсу в м. Тулоні (Франція), в 1992 році - лауреатом Міжнародного конкурсу в м. Турі (Франція).
    Творчий шлях розпочав в 1983 році у Державному симфонічному оркестрі радіо і телебачення України. З 1985 по 1996 рік працював артистом симфонічного оркестру Театру опери та балету імені Т.Г.Шевченка.
    З 1995 року працює концертмейстером групи фаготів Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України. Неоднаразово запрошувався на концертні програми іншими провідними симфонічними і камерними колективами. Постійно співпрацює з ансамблем солістів “Київська камерата”. І виконав у його супроводі ряд творів Моцарта, Вебера. Має багато записів на Українскому радіо.
    У 2008 році йому присвоєно почесне звання “Заслужений артист України”

 
Розробка сайту: LineCore