eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

АНАСТАСІЯ ПЕТРИШАК -(скрипка) Італія
 Анастасія Петришак

    Анастасія Петришак народилася в Івано-Франківськy. Займатися музикою почала у 5 років, спочатку вивчаючи фортепіано, потім скрипку.
    У 15 років була зарахована до Міжнародної Академії вищої спеціалізації для скрипки «Вальтер Стауффер» в Кремоні, а потім навчалась в Музичній академії Кіджі в Сієні, під керівництвом маестро Сальваторе Аккардо. В 17 років на відмінно, із почесною грамотою закінчила Консерваторію імені Арріго Бойто в Пармі. Згодом отримала диплом вищої спеціалізації для скрипки в Міжнародній фортепіанній академії «Incontri col Maestro» в Імолі. На початку 2015 року закінчила на відмінно і з похвальним листом бієніо вищої музичної кваліфікації в інституті Клаудіо Монтеверді у Кремоні з Лаурою Горна, завершивши максимальний рівень навчання в Італії для скрипки. Після цього продовжує удосконалювати свою майстерність у таких знаменитих майстрів скрипкової гри, як Захар Брон, Борис Бєлкін, П'єр Амуайяль та інші.
    Дебютувала, як солістка, в Італії у 15 років, виконуючи Концерт для скрипки з оркестром № 1 Паганіні з філармонічним оркестром «Артуро Тосканіні» м.Парми. В 2012 році виграла конкурс «Найкращі випускники консерваторій і музичних шкіл в Італії 2011 року», а в 2014 році стала однією з найкращих студентів вишів Італії .
    Грала і співпрацювала з музикантами світового рівня: Софія Губайдуліна, Джанлуїджі Джельметті, Рокко Філіппіні, Сальваторе Аккардо, Федеріко Лонго і багатьма іншими. З 15 років співпрацює із знаменитим співаком, виконавцем класичної і популярної музики Андреа Бочеллі, який запрошує її, як гостю-солістку, на численні концерти в Італії і за кордоном.
    Бере участь у численних добродійних заходах, серед яких концерти по збору засобів для потерпілих від землетрусу в Гаїті і на будівництво нового Кардіохірургічного відділу інтенсивної терапії Дитячої лікарні Немовляти Ісуса.
    Співпрацює із «Фондом Страдіварі» і «Музеєм скрипки» в Кремоні, регулярно грає на всіх інструментах колекції, створених прославленими скрипковими майстрами: Антоніо Страдіварі, Аматі, Джузеппе Гварнері.
    У жовтні 2016 року з дозволу Міністерства культурної спадщини і культурної діяльності, а також муніципалітету Генуї, виступила в театрі Карло Феліче з відомою скрипкою «Il Cannone», яка належала Ніколо Паганіні, виконавши його Концерт №. 1 для скрипки і оркестру.

 
Розробка сайту: LineCore