eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

АНАСТАСІЯ ПЕТРИШАК -(скрипка) Італія
 Анастасія Петришак

    Анастасія Петришак народилася в Івано-Франківськy. Займатися музикою почала у віці 5 років, спочатку вивчаючи фортепіано, потім скрипку. Вже в перші роки навчання виступала на публіці як солістка, беручи участь і перемагаючи в численних національних і міжнародних конкурсах. У віці десяти років переїхала до Італії, щоб продовжити заняття скрипкою. У 15 років була зарахована в Міжнародну Академію вищої спеціалізації для скрипки «Вальтер Стауффер» в Кремоні, а потім в Музичну академію Кіджі в Сієні, під керівництвом маестро Сальваторе Аккардо. У віці 17 років відмінно і з почесною грамотою закінчила Консерваторію імені Арріго Бойто в Пармі. Згодом слідує диплом вищої спеціалізації для скрипки в Міжнародній фортепіанній академії «Incontri col Maestro» в Імолі. На початку 2015 року закінчує на відмінно і з похвальним листом бієніо вищої музичної кваліфікації в інституті Клаудіо Монтеверді Кремони з Лаурою Горна, завершивши максимальний рівень навчання, можливого в Італії для скрипки. Після цього продовжує удосконалювати свою майстерність у таких знаменитих майстрів скрипкової гри як Захар Брон, Борис Давидович Белкін, П'єр Амуайяль та інші.
    Свою сольну кар'єру почала в Україні, даючи численні сольні концерти з оркестром, що складаються з творів таких композиторів як Бах, Вівальді, Акколай. Вже з перших років є абсолютною переможницею у різноманітних конкурсах.Дебютує як солістка в Італії у віці 15 років, виконуючи Концерт для скрипки з оркестром № 1 (Паганіні) з філармонічним оркестром «Артуро Тосканіні» з Парми, з яким протягом наступних місяців виконує Концерт для скрипки з оркестром Чайковського в Аудиторіумі Паганіні. Так почалася її сольна кар'єра, що дала можливість грати в численних великих театрах. 2012 року виграє конкурс «Найкращі випускники консерваторій і музичних шкіл в Італії 2011 року» і 2014 року стає однією з найкращих студентів вищих музичних вузів Італії .
    Грала і співпрацювала з такими музикантами зі світовим ім'ям як Софія Губайдуліна, Джанлуїджі Джельметті, Рокко Філіппіні, Сальваторе Аккардо, Федеріко Лонго і з багатьма іншими. З 15 років співпрацює із знаменитим співаком, виконавцем класичної і популярної музики Андреа Бочеллі, який запрошує її як гостю-солістку на численні концерти в Італії і за кордоном.
    Бере участь в численних добродійних заходах, серед яких концерти по збору засобів для потерпілих від землетрусу в Гаїті, і на будівництво нового Кардіохірургічного відділу Інтенсивної Терапії Дитячої лікарні Немовляти Ісуса.
    2015 року удостоєна честі взяти участь в проекті «Велика таємниця», розробленому і створеному Франциск (папа) і Папською Радою у справах сім'ї. Щороку виступає з ініціативою щодо проведення коцертів, приурочених до Дня пам'яті, таких як гала-концерт «Питання про Моцарта», або концерти із скрипкою на згадку про Голокост .
    У жовтні 2016 року, в виключному порядку, з дозволу Міністерства культурної спадщини і культурної діяльності, а також муніципалітету Генуї, виступила в театрі Карло Феліче з відомою скрипкою «Il Cannone», що належить Нікколо Паганіні, виконавши Концерт №. 1 для скрипки та оркестру Н. Паганіні.
    Співпрацює з «Фондом Страдіварі» і «Музеєм скрипки» в Кремоні, регулярно грає на всіх інструментах колекції, створених такими прославленими скрипковими майстрами як Антоніо Страдіварі, Аматі, Джузеппе Гварнері. Також співпрацює з лабораторією музичної акустики Політехнічного університету в Мілані і лабораторією неінвазивної діагностики в університеті Павії, які займаються акустичним аспектом музичних інструментів і фізичними параметрами старовинних скрипок кремонських лют'єрів і сучасних інструментів, що перемогли в Трилітньому Міжнародному Конкурсі Лют'єрів (Concorso Triennale Internazionale di Liuteria). Ця співпраця дозволила в такому юному віці спеціалізуватися у використанні древніх кремонських інструментів Страдіварі, Аматі, Гварнері і сучасних, граючи приблизно на 60 інструментах, глибоко вивчаючи акустичні характеристики, визначаючи особливості і відтінки тембру кожної окремої скрипки .

 
Розробка сайту: LineCore