eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ЛЕОНІД ПОПОВ - кларнет
ЛЕОНІД ПОПОВ

    Народився 9 грудня 1988 року в м.Сімферополі (Крим). Музичне навчання розпочав у Сімферопольській ДМШ №1 у 6 років (фортепіано), в 9 років перейшов у клас кларнета. З 2002 по 2006 рр. навчався в Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті у професора Валерія Алтухова, у якого продовжив навчання в Харківському національному університеті мистецтв ім. І.П. Котляревського (2006-2011 рр.).
    З першого курсу консерваторії (з 2007 року) працював другим кларнетистом у Харківському молодіжному симфонічному оркестрі «Слобожанський». З 2008 року був регулятором групи кларнетів Харківської обласної філармонії. З 2011 року - перший кларнетист Одеського національного академічного театру опери і балету. Також грав в оркестрах під управлінням таких диригентів, як Валерій Гергієв, Теодор Курентзіс.
    Лауреат багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів, дипломант Міжнародного конкурсу кларнетистів у Бельгії (м. Кортрік - 2010 р .; м. Гент - 2013 р), лауреат III премії Міжнародного конкурсу кларнетистів у Португалії (м. Лісабон, +2011 г.). Фірма "Buffet Crampon" подарувала Леоніду пару кларнетів "Tosca" в 2011 році за успіхи на міжнародних конкурсах.

 
Розробка сайту: LineCore