eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ДЕЛЬФІН КОНСТАНТАН-РЄЗНІК - инструмент
Дельфін Константан-Рєзнік

    Дельфін Константан-Рєзнік народилася в 1983 році недалеко від Парижа. Почала свою музичну освіту з Анни Фонтайн в Національній консерваторії в Булонь-Бійанкур, де вона отримала з відзнакою ступінь бакалавра в галузі музики у віці 16 років . Під час навчання в Булоні була кілька разів відзначена на французьких національних конкурсах, таких як: "UFAM" і "Le Royaume-де-ла-Мюзік". Згодом вона вчилася у класі Кетрін Мішель в Цюріхському університеті мистецтв у Швейцарії, де отримала в 2008 році ступінь магістра в галузі музики. У 2007 році була членом престижного Gustav Mahler Jugend Orchester (музичний керівник: Клаудіо Аббадо) а також молодіжного французького оркестру.
    Протягом навчання Дельфін отримала величезне музичне натхнення від майстер-класів з такими арфістами як Ксав'є де Местр, Марі-П'єр Лангламе і Ізабель Перрін.
    Дельфін Константан-Рєзнік стала переможцем Міжнародного конкурсу арфи Reinl у Мюнхені 2005 року, а також двох конкурсів у Швейцарії, і Migros премії в 2008 році.
    Вона також виступала солісткою оркестрів Швейцарії: Симфонічним оркестром Аарга, Університетським оркестром Цюріха і була призначена головною запрошеною арфісткою Симфонічного оркестру Базеля протягом сезону 2007-2008 років. Її часто запрошують грати сольні концерти в престижних залах і особисто для Королівської сім'ї Швеції.
    Вона також регулярно співпрацює запрошеною головною арфісткою з багатьма провідними скандинавськими оркестрами, такими як Філармонія Осло, симфонічний оркестр Гетеборга, Шведський камерний оркестр, Королівський філармонічним оркестр Стокгольма, симфонічні оркестри Шведської королівської опери, Норвезької опери і Бергенської філармонії .
     Протягом багатьох років Дельфін виступала солісткою і камерним виконавцем на різних європейських фестивалях, таких як фестиваль арфи в Арле (Франція), бароковий музичний фестиваль в Намюре (Бельгія), музичний фестиваль Комільяс в Іспанії і фестиваль Харківські асамблеї.
    Нині вона-перша арфістка одного із провідних шведських оркестрів- симфонічного Норчепінгского оркестру.

 
Розробка сайту: LineCore