eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

РОМАН РЄЗНІК - инструмент
 Роман Рєзнік

    Роман Рєзнік народився в м.Харкові. З 11 років почав вчитися грі на фаготі в Харківській спеціальній музичній школі під керівництвом професора Г.А Абаджян. У 16 років Роман вступив до Віденської академії музики в клас знаменитого педагога-виконавця Мілана Турковичі, згодом продовжив навчання в Університеті мистецтв Берліна під керівництвом Еккарта Хюбнера і в Академії музики в Базелі із Сержіо Аццоліні.
    Отримав перший приз на Міжнародному конкурсі дерев'яних духових інструментів для молодих музикантів у Москві, був стипендіатом літньої академії в США (Michigan), а також був переможцем проведеного там конкурсу. Роман дипломат Міжнародного конкурсу "Празька Весна".
    Під час навчання виступав у складі різних оркестрів: Молодіжного симфонічного оркестру Густава Малера (головний диригент - Клаудіо Аббадо), Мюнхенського камерного оркестру, Берлінського симфонічного оркестру, Стокгольмського філармонічного оркестру, Гетеборзького симфонічного оркестру, Симфонічного оркестру Сінгапуру.
    З 2008 по 2010 рік був головним фаготистом Норчепінгского симфонічного оркестру Швеції, а з 2009 року перший фаготист філармонічного оркестру Осло.
    Роман Рєзнік виступає як соліст і камерний музикант і був учасником найбільших фестивалів, як Schleswig Holstein Musik Festival, Sapporo Music Festival, Luzern Festival і багатьох інших.

 
Розробка сайту: LineCore