eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

МІХАЕЛЬ ШЬОНХАЙТ
МІХАЕЛЬ ШЬОНХАЙТ

    Міхаель Шьонхайт отримав музичну освіту по класу фортепіано і органа у свого батька - органіста Вальтера Шьонхайта і до 1978 року був артистом хору «Тюрінгер Зінгеркнабен» міста Заафельд, котрий був відроджений його батьком.
    Після закінчення школи з 1978 по 1985 рік навчався диригуванню у Вольфа Дітера, фортепіано – у Гюнтера Котца і з 1982 року – органа у Вольфганга Шетеліха у Лейпцигському інституті музики «Фелікса Мендельсона-Бартольді». Після закінчення навчання він став наступником свого батька у Йоганнескірхе в місті Заафельд, і цю посаду він обіймав до 1990 року та до 1991 року був керівником хорів у Йоганнескірхе Заафельді.
    У 1986 році він був запрошений стати наступником Матіаса Айзенберга – органістом Гевандтхауса. Одночасно він був артистом Оркестру Баха у Лейцпцигу. Музикант працював із відомими диригентами: Гербертом Бломштедтом, Куртом Мазуром, Міхелем Пассоном, Мареком Яновскі, Вольфом-Дітером Хаушільдтом. Курт Мазур зробив його дебют, як соліста, у Нью-Йоркер Філармонікер у 1995 році.
    Протягом 1991-1992 років тимчасово працював у Хорі Гевандтхаусу. Після цього він викладав у закритій Церковній музичній школі Берлін-Шпандау предмети художньої та літургійної гри на органі, з 1994 року – художню гру на органі у Вищій школі музики Нюрнберга.
    З 1994 року він був художнім керівником Днів органу Мерзебургу та у березні 1996 на громадських засадах призначений органістом собору Мерзебургу. Останнім часом він присвячує себе диригуванню. З 1998 року він очолює ансамблі «Мерзебургер Хофмузік» та «Колегіум Вокале Лейпціг». Завдяки постійній співпраці із Камерним хором Шлоскапелле Заафельд він і надалі тісно пов’язаний зі своїм рідним містом Заафельд.
    Міхаель Шьонхайт присвятив себе старовинному молоточковому фортепіано. З 2006 року він грає на молоточковому фортепіано фірми Джон Бредвуд 1805 року.

 
Розробка сайту: LineCore