eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

НІКОЛАС САНТАНЖЕЛО ШВАРЦ - контрабас (США)
Ніколас Сантанжело Шварц

     Ніколас Сантанжело Шварц проявив себе, як один з кращих контрабасистів на міжнародній концертній сцені. Він – лауреат багатьох міжнародних конкурсів, в тому числі, наймолодшим переможцем у конкурсі солістів Міжнародного товариства контрабасистів та був нагороджений премією. Він також був першим контрабасистом, який виграв (за одностайним голосуванням) міжнародний конкурс Stulberg International і нагороду Фестивалю товариства імені Баха за всю 43-річну історію його існування.
    У 2013 році Ніколас став гостьовим контрабасистом Королівського оркестру Concertgebouw в Амстердамі, широко відомому, як один із найбільших оркестрів у світі. Раніше він грав у Берлінській філармонії як член академії Караджан, а в США - з Бостонськими оркестрами симфонічної та поп-музики. Окрім того, тривалий час він був членом камерного оркестру фестивалю Verbier, гостем на багатьох міжнародних фестивалях камерної музики в Голландії, Німеччині, Норвегії, Білорусі, Італії та Бразилії разом з такими артистами, як Кирил Трусов, Анна Федорова, Максиміліан Хорнунг, Лінус Рот, Елдбйорг Хемсінг, Бенедикт Клокнер, Януш Вавровський, Олексій Огрінчук та Олів'є Пате. З всесвітньо відомою концертною піаністкою Анною Федоровою він сформував «Oyster Duo», виступаючи по всій Європі, Україні та США, щоб пропагувати контрабас як сольний інструмент.
    Крім контрабасиста світового рівня Ніколас також активний віолончеліст. Він - єдиний виконавець, який грає на художньому рівні на обох інструментах. Він виступав на трьох континентах із провідними артистами, такими як Даніель Роуленд, Анна Федорова, Лінус Рот, Бенедикт Клоекнер і часто можна почути його гру як на контрабасі, так і на віолончелі.
    В інших жанрах Ніколас відчуває себе також як вдома. Як джазовий контрабасист, він виграв свій перший міжнародний конкурс у Карнегі-Хол у 15 років з «полуденним джазовим квартетом», отримавши Гран-прі у фонді камерної музики Міжнародного конкурсу камерної музики Нової Англії. Він виступав із видатними артистами, такими як Марк О'Коннор і Рассел Малоун і Кларк Террі.
    На додаток до численних концертних виступів Ніколас любить викладати приватно і давати майстер-класи. Він - наставник у програмі Академії Royal Concertgebouw Orchestra, працюючи з учнями індивідуально, як на сцені, так і поза нею. Він тренував студентські оркестри Іспанії, Греції, Голландії, Бразилії та США.
    Ніколас родом із Брукліна, штат Массачусетс (США). Нині проживає в Амстердамі (Нідерланди).
    Ніколас грає на контрабасі, зробленому Гаетано Антоніаччі (Gaetano Antoniazzi) (1872, Мілан). Він спонсорується фірмою Pirastro strings.

 
Розробка сайту: LineCore