eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ОЛЕКСАНДР СЕМЧУК - скрипка

ОЛЕСЬ СЕМЧУК

    У п'ять років він почав навчатися грі на скрипці в музичній школі в класі педагога І.Пилатюка. Згодом навчався в Київській спеціальній музичній школі-інтернаті імені М.В.Лисенка в класі професора Б.Которовича. Продовжив навчання у Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського та аспірантурі (клас професора Б.Которовича). Згодом навчався в Міжнародній музичній академії Менухіна в м. Гштааді (Швейцарія), Консерваторії м. Сіднея (Австралія),Ліонській національній консерваторії (Франція).
     Належить до покоління яскраво обдарованих виконавців, чий стиль відрізняється надзвичайно вдумливим і сучасним трактуванням музики. Його виконання несе високий емоційний заряд, надзвичайну енергію і масштабне мислення. Олесь Семчук поєднує національний дух і характер виконання з блискучою освітою у таких знаменитих скрипалів, як П.Верніков, В.Третьяков, Т.Варга, М.Вайман, А.Лисий, Н.Чумаченко.
     Він-лауреат міжнародних конкурсів: у м.Кльостер-Шонталь (Німеччина, 1990, 1993), «Молодіжні асамблеї мистецтв» (Москва, 1991),«Концертино Прага» (Чехія, 1991), імені М.В.Лисенка (Київ, 1992),конкурсу камерної музики «Premio di Gubbio» (Італія, 1998).
     Постійно виступає, як соліст, в концертних залах Європи і світу. Його партнери - А.Луккезіні, М.Брунелло, К.Богіно, В.Мендельсон, М.Рисанов, М.Кугель, Г.Мірабассі, О.Коган, Д.Коен, Б.Петрушанський, Н.Еппінгер, Б.Жірo, Д.Сінадіновіч та багато інших.
     Має багато фондових записів, які часто звучать у програмах Українського радіо, а також записи на компакт-дисках.
     Концертну діяльність поєднує з викладацькою роботою: у Віденській консерваторії, Музичній школі Фіксолі (Італія), він професор і завідувач кафедрою струнного відділу Міжнародної музичної академії «Зустріч із маестро» міста Імола,(президент - Володимир Ашкеназі). Викладає в музичних академіях Флоренції,Риму, Мантуї.
     Має значну кількість фондових записів (у тому числі концерти Я.Сібеліуса,Й.Брамса, «Поема» Е.Шоссона), які часто звучать у програмах Українського радіо та записи на компакт-дисках.
     За активну творчу концертну діяльність і численні перемоги на національних та міжнародних конкурсах Олесю Семчуку присвоєне почесне звання «Заслужений артист України»
     Викладав у Віденській консерваторії (Австрія), в Музичних Академіях Флоренції та Риму, Музичній школі Ф’єзоле (Італія). Він - однин із засновників Музичної академії міста Мантуї. Колишні студенти О. Семчука стали переможцями багатьох міжнародних конкурсів, працюють концертмейстерами відомих оркестрів як-то: «Моцарт Симфоні Оркестра», «Л.Керубіні Симфоні Оркестра», «Театро Сан Карло имфоні Оркестра».
     З 2011 року завідує кафедрою cтрунно-cмичкових iнструментів Міжнародної музичної академії «Зустрічі з Маестро», м.Імоли, почесний президент якої-Володимир Ашкеназі.
     Грає на скрипці роботи майстра Бернардель (1855р.), смичком “Біла Леді” роботи майстра Навеа-Вера.

 
Розробка сайту: LineCore