eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

Жан-Луї Серр - баритон, Франція
 Жан-Луї Серр

    Жан-Луї Серр здобув початкову музичну освіту у дуже вимогливій Магістерській школі для хлопчиків (Maitrise de garcons). Пізніше він вивчав класичні мови в університетах міст Тюбінген і Гейдельберг (Німеччина), але згодом повернувся до попередніх уподобань і вступив до Національної консерваторії Парижа, де він навчався з Джейн Берб’є, Ремі Кораццом, пізніше - з Марі-Клер Коттен і Жаном-Луї Кальвані і став професійним співаком.
    Саме в оперному жанрі Жан-Луї Серр відзначився, як талановитий співак і актор. Він регулярно виступає у паризьких театрах: Шатле, Театрі на Єлісейських полях, Опера-Комік, а також у французьких містах: Нансі, Тулузі, Турі, Авіньйоні, Ренні, Анже. Критики дуже схвально відгукуються про його акторську майстерність і тембр голосу.
    Його виступи в ораторіях позначені оригінальністю інтерпретації. Він співпрацює з відомими оркестрами і хорами (Національний оркестр м. Ліона, Національний оркестр м. Лілля, хор Французького радіо, Симфонічний оркестр «Концерти Колонна», Пікардійський оркестр). До нього звертаються також численні аматорські хори, з якими він виконує класичні твори: Німецький Реквієм Брамса, Реквієм Дюрюфле, Реквієм Форе, Кантати, Меси і Страсті Баха, твори Россіні, Мендельсона…
    Йому близький також і жанр барокової музики, в якому він співпрацює з такими метрами, як Марк Мінковскі, Крістоф Руссе, Жан-Клод Малгуар, Ерве Ніке, Філіпп Герревеге.
    Він викладає вокал у консерваторії м. Вальмобюе і оперну майстерність у консерваторії м. Левалуа.

 
Розробка сайту: LineCore