eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ДЕНИС СЕВЕРІН - віолончель
Денис Северин

    Денис Северін - професор Вищої Школи Музики в Женеві і Вищої Школи Мистецтв в Берні, де він викладає віолончель а також камерну і старовинну музику. Будучи запрошеним професором, він регулярно проводить майстер-класи в Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Латвії, Росії, Китаї, Бразилії.
    Він лауреат престижних премій - ECHO KLASSIK (2015), GRAMMY AWARD (2007); лауреат і дипломант міжнародних конкурсів у Греції, Італії та Іспанії.
    Компакт-диски на фірмах:
    NAXOS (Swissbaroquesoloists, номінація GRAMMY AWARD 2007) Бранденбурзькі концерти Й.С.Баха
    SONY Твори С.В. Рахманінова (2009)
    Panclassics (Швейцарія), Ансамбль «Entr'acte», квінтет Дж. Камбіну (2011)
    MDG (Dabringhaus & Grimm, Germany 2014) Камерна музика Луїзи Адольфи Ле Бо
    Премія ECHO KLASSIK 2015
    Записи на радіо: Schweizer Radio DRS 2, Radio de la Suisse Romande (Espace-2) Швейцарія; Deutschlandfunk (Німеччина), Радіо Белград, Radio France (Франція); Польське Національне Радіо.
    Kонцертує у відомих залах світу як соліст і камерний музикант: Залі імені Королеви Єлизавети в Лондоні, Concertgebouw (Амстердам), Musikverein (Відень), Konzerthaus (Берлін), в Празькій філармонії, залі Радіо-Франс в Парижі, Вікторія-Холі (Женева), Тонхалле Цюріх, Залі ім. Лютославського у Варшаві.
    Співпрацює з провідними ансамблями та відомими музикантами. Регулярно бере участь у міжнародних фестивалях в Німеччині, Австрії, Італії, Франції, Голландії, Іспанії, Бельгії, Польщі, Туреччини, Сінгапурі, Бразилії.
    Денис Северін - член журі Міжнародного конкурсу камерної музики в м.Ільзах (Франція), Мiжнародного молодіжного конкурсу імені П.І. Чайковського в м.Монтре (Швейцарія), Швейцарського національного молодіжного конкурсу, Президент міжнародної благодійної асоціації «Мистецтво без кордонів», учасник організаційного комітету ESTA Schweiz (European String Teachers Association).
    У 1996 закінчив Московську державну консерваторію імені П.І.Чайковського та асистентуру-стажування (клас професора Д. Міллера).
    З 1996 по 2003 роки продовжив навчання в Женевській консерваторії (професор Даніель Грорюра), Музичнiй академії Базель (професор Томас Деменга), Сколi канторум Базіліенсіс (Консерваторія старовинної музики Базель, професор Крістоф Куан) і на майстер-курсах у професорів: Яноша Штаркерa, Наталії Гутман, Антоніо Менезесa, Аннеpа Більсми, Трульс Мьоркa, Гаррі Хофманa.

 
Розробка сайту: LineCore