eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ЛЮ СЯОЮ - фортепіано (Китай)
 Лю Сяою

    Піаніст Лю Сяою народився в Парижі і виріс в Монреалі. Його визнають одним із найбільш музично динамічних і технічно обдарованих піаністів нового покоління, чиї інтерпретації є "потужними, блискучими та випестованими дисциплінованим розумом" (The Telegram).
    Він виступав з сольними концертами в Канаді, Китаї, США, Японії, Франції, Італії, Сальвадорі, Польщі, Ізраїлі,Швейцарії. Як соліст, грав із найкращими оркестрами, такими як Клівлендський оркестр, Ізраїльський філармонічний оркестр, Симфонічний оркестр Монреаля, Сендайський філармонічний оркестр, Ізраїльська Камерата Єрусалима, Оркестр Північної Америки та іншими.
    У 2014 році він брав участь у Північно-Американському турі з Китайським оркестром НХПА, виконуючи концерт Равеля "G major Concerto", а також виступав із ним в Китайському Національному центрі виконавських мистецтв у Пекіні. Видання «National Post» писало його інтерпретацію, як "витончений ряд виконань французького кольору "
    Він - Лауреат премії Європи і Гран-прі на конкурсі OSM, також отримав нагороди та премії на численних престижних міжнародних конкурсах піаністів, серед яких конкурси в Сендаї, Монреалі, Парижі (Гран-прі Анімато), Берні (Інтерлакен Класік) та в Тель-Авіві (Конкурс Артура Рубінштейна). Він зробив численні студійні записи з ICI Radio-Canada, які включають твори Бетховена, Шопена, Равеля, Саті, а його гра транслювалася по всьому світу.
    Нині він навчається у Дана Таі Сона в Університеті Монреаля та у Річарда Раймонда в Музичній Консерваторії Монреаля.

 
Розробка сайту: LineCore