eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ВАЛЕРІЙ СОКОЛОВ - скрипка
Валерій Соколов

     Народився у Харкові в 1986 році. Навчатися грі на скрипці почав з 5 років. Початкову музичну освіту отримав у дитячій музичній школі №9 міста Харків (клас викладача Кравецькою Н.Ю.) та у Харківський середній спеціальній музичній школі-інтернаті (клас професора Євдокимова С.А.)
    У 2001 році він переїхав у Великобританію до школи імені Ієгуді Менухіна в Лондоні та навчався у класі професора Наталії Боярської.
    З 2005 року навчався у Королівському Коледжі Музики у Лондоні у класі професора Фелікса Андрієвського одночасно із стажуванням у Марка Лубоцького в Гамбурзі.
    У 2005 році Валерій Соколов отримав Гран-Прі Міжнародного конкурсу імені Джордже Енеску (Бухарест, Румунія).
    У 2010-го році закінчив аспірантуру елітної Музичної академії у Кронберзі (Франкфурт. Німеччина) у класі Гідона Кремера та Анни Чумаченко, а у 2014 році пройшов стажування у Віденській консерваторії у Бориса Кушніра.
    Скрипаль регулярно гастролює з європейськими (Лондон, Стокгольм, Брюссель, Женева, Цюріх, Мюнхен), азіатськими (Сеул, Токіо, Куала-Лумпур, Пекін, Сінгапур) та американськими (Оттава, Клівленд, Сіетл) симфонічними оркестрами.
    Кожен концертний сезон Валерій Соколов виступає з провідними українськими колективами: Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України та Симфонічним оркестром Національної філармонії України.
    Валерію Соколову присвячений Третій Концерт для скрипки з оркестром видатного українського композитора Євгена Станковича.
    Концертний сезон 2017/2018 Валерій Соколов почав у якості головного запрошеного соліста і диригента Національного камерного оркестру «Київські солісти».

 
Розробка сайту: LineCore