eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ГАБРІЕЛ СУОВАНЕН - (баритон) Швеція
 Габріел Суованен

    Габріель Суованен народився у Стокгольмі, навчався мистецтву співу в Академії Сібеліуса в Гельсінкі та в Стокгольмській оперній школі. Після Першої премії на Конкурсі імені Тімо Мустакалліо і третього місця на конкурсі імені Мір'яма Хеліна (1999р.) він розпочав міжнародну кар'єру, яка привела його до Королівського Театру де ла Монні, Ден Норске Опери, Театру де Лісеу, Театру Ла Феніче, у Королівську Датську оперу, на Оперний Фестиваль Савонлінна.
    З 1998 року він співає у Шведській Королівській Опері, вперше виконавши ролі Фіорілло і Сільвіо а згодом ролі: Воццека, Гюнтера, Вольфрама, Шонарда і Балстрода у Пітері Грімесі. У 2002-2004 роках він був членом Оперного ансамблю Komische в Берліні, де його репертуар включав Дон Фернандо, Папагено, Марчелло, а згодом, як гостьовий артист, виконав головні портії Дон Жуана і Євгенія Онєгіна. У Фінській національній Опері він виступав, як Гугліельмо, Марчелло, і Єлецький в Піковій Дамі, Леско в Манон Леско, Белло в Ла-Фанчулла-дель-Вест і Джілленштерн в опері Паксіуса "Кунг Карлс Джакт".
    Габріель Суованен успішно виступав у світових прем'єрах, в тому числі, в головній партії опери Кантеллінена Пааво Нурмі на Олімпійському стадіоні в Гельсінкі, яка транслювалася каналом ARTE, в опері Раутаваари Распутін разом з Матті Салміненом в Фінській Національній опері, в Кастратері Мароса, в Королівському Шведському Оперному театрі в Ден Сардте Мюнґен Нордгрена з Васа-оперою, в Неллінтенрістіс Тойомела з Оулу оперою, в Бланш та Маріе Гете з Норрландською оперою.
    Як пристрасний концертний співак Габріель Суованен виступав із відомими оркестрами, такими, як Бельгійський національний оркестр і Філармонічний оркестр Сан-Франциско. Одним з найкращих його виступів було виконання твору Шуберта "Зимовий шлях" з піаністом Ральфом Готоні.
    Його велика дискографія складається із творів фінських і шведських композиторів: Мадетоя, Сібеліуса, Рангстрома, Сааріо, Раутаваара.

 
Розробка сайту: LineCore