eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

МАРЕК ШЛЕЗЕР -фортепіано (Польща)
 Марек Шлезер

     Марек Шлезер почав навчатися грі на фортепіано у п’ять років під керівництвом матері. З 1994 по 2000 рік він навчався в Парижі в Ecole Normale de Musique de Paris "Alfred Cortot" в класі фортепіано професора Марселли Крюделі. Закінчив Академію музики в Кракові, де навчався у видатних професорів Стефана Войтаса і Єви Букоємської.
    У 2004-2005 навчальному році він отримав стипендію Музичного фонду Королеви Єлизавети в Бельгії для навчання у відомій Музичній капелі під керівництвом А.Рахмана Ель Бача. У червні 2005 року він отримав диплом "Майстер після майстра".
    Його творча кар'єра розпочалася у дванадцять років, після здобуття Гран-прі на IV Міжнародному конкурсі піаністів у Римі. З того часу піаніст активно виступав у Польщі і за кордоном, беручи участь у багатьох важливих і престижних музичних заходах.
    Його бездоганне виконання музики Фридерика Шопена здобули йому численні призи: першу премію на Національному конкурсі Шопена у Варшаві, третю премію на Міжнародному піаністичному конкурсі Шопена в Марієнбаді, спеціальну Національну премію Шопена і премію Польського радіо на Міжнародному конкурсі піаністів пам’яті А.Рубінштейна. Він мав честь зіграти на фортепіано, яке належало Шопену, у концерті на честь вступу Польщі до Європейського Союзу. З нагоди 205-річчя від дня народження композитора піаніст виступив із концертом у Карнегі-хол у Нью-Йорку.
    У 2009 році Марек Шлезер отримав ступінь доктора. Він записав кілька альбомів для компаній Warner Music, Dux, EMI, Amadeus та Moderato Classics.

 
Розробка сайту: LineCore