eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

ДМИТРО ТКАЧЕНКО

ДМИТРО ТКАЧЕНКО

     Дмитро Ткаченко народився у Києві . Почав грати на скрипці і фортепіано у шестирічному віці. Після навчання в Київській спеціальній музичній школі ім. Лисенка та, з 1995, у Національній музичній академії України (НМАУ) в класі Богодара Которовича та Ярослави Рівняк, його було запрошено до Ґілдхолської музичної академії (Guildhall School of Music and Drama) в Лондоні до класу Іфра Німана (Yfrah Neaman). 2002 року, разом зі ступенем маґістра, він oтримав звання Fellow Ґілдхолської академії й стажувався з професорами Давідом Такено та Криштофом Сметаною. Одночасно навчався в аспірантурі НМАУ. Дмитро Ткаченко -лауреат кількох престижних міжнародних конкурсів, серед яких конкурс сольної скрипки Вронського (Варшава, 1997), конкурс Лисенка (Київ, 1997) та конкурс Нільсена (Оденсе, Данія 2000).Він - активний учасник музичного життя Великої Британії та України.У 1999 році отримав Концертний диплом (Premier Prix) Ґілдхолської академії, серед його численних виступів - концерти у лондонських Барбікан Холлі, Віґмор Холлі, St John’s Smith Square та South Bank Centre. Дмитро - засновник і художній керівник Міжнародного музичного конкурсу ім. Бріттена в Лондоні. В Україні він виступав у найпрестижніших концертних залах та з усіма провідними оркестрами.
     Дмитро активно гастролює в більшості країн Европи, у Японії, Китаї, Південній Кореї та США. Серед його останніх ангажементів виступи в Люцернському фестивалі (Швейцарія), Spoleto Festival (Італія - прем’єри творів Л. Беріо та Андріссена), світова прем’єра Концертної Фантазії на теми з опери Запорожець за Дунаєм Олега Безбородька в Амстердамі, виступ на святкуванні 60-ліття заснування ООН у Нью-Йорку, концерти у Віґмор Холлі та St John’s Smith Square в Лондоні.
     Одночасно з концертною діяльністю Дмитро також віднедавна викладає скрипку в Лондоні та Києві, а також був членом журі багатьох міжнародних конкурсів.
     Дмитро Ткаченко має особливі творчі стосунки з Національним симфонічним оркестром. Серед його останніх виступів з цим уславленим колективом, під диригуванням Володимира Сіренка - виконання Другого концерту Є.Станковича з нагоди ювілею композитора в Національній опері у жовтні 2007 та виконання Концерту Бріттена на відкритті фестивалю "Прем'єри сезону" в квітні 2008 в Національній філармонії.

 
Розробка сайту: LineCore