eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

МАРІЯ ВІХЛЯЄВА - клавесин
МАРІЯ ВІХЛЯЄВА

    У 2007 році закінчила Київську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат імені М.В.Лисенка (клас педагога І.М.Барінової) і в цьому році вступила до Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського (клас професора Ю.М.Кота), яку закінчила в 2012 році. Нині продовжує навчання в асистентурі-стажуванні академії.
    З 2010 року – солістка Національної філармонії України.
    Марія Віхляєва–лауреат Міжнародного конкурсу імені Є.Коки у м. Кишиневі (Молдова, І премія), дипломант міжнародних конкурсів у м. Ворзелі (2004) і у м.Тбілісі(2005), у складі ансамблю - лауреат ІІ премії Першого Міжнародного конкурсу камерних ансамблів імені Д.Бортнянського (2010).
    Неодноразово брала участь у міжнародних фестивалях в Росії і Україні як піаністка (міста Новгород, Київ) і як клавесиністка (м. Краків, Польща). Грала у супроводі Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України, Академічного симфонічного оркестру «Філармонія» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

 
Розробка сайту: LineCore