eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Контакти
 
 
 
 
 
 

 

  Диригенти, солісти

СЯО МІН - диригент
Сяо Мін

     Сяо Мін – директор, головний диригент і виконавчий президент Чаншанського державного симфонічного оркестру – один із національних диригентів першого класу Китаю. Також він – член Китайської симфонічної асоціації, ад’юнкт-професор Центрального Південного університету і Хунаньського педагогічного університету.
    Він закінчив Шанхайську музичну консерваторію в 1984 році і Центральну музичну консерваторію в 1988 році за спеціальністю «оркестрове диригування». Сяо Мін – запрошений диригент симфонічного оркестру Китайського театру танцю, симфонічного оркестру Тяньцзіня, симфонічного оркестру Театру пісні і танцю Хунаня, Уханьського симфонічного оркестру, симфонічного оркестру Циндао та Сіньцзянського філармонічного оркестру. У 2016 році він організував масштабний проєкт симфонічний хор “Channel Song Changing Group Song", який був удостоєний першої премії за культурну інновацію провінції Хунань у 2017 році.
    У 1988 році Сяо Мін мав дебютний виступ у Пекінській концертній залі із Симфонічним оркестром Китайського радіо. Також у США як запрошений диригент він з великим успіхом диригував симфонічним оркестром Андені у Вашингтоні. Місцева преса характеризувала його виступи позитивно, зокрема називала його «чудовим диригентом».
    У грудні 2006 року, як диригент Симфонічного оркестру Хунаня (нині – Чаншанського симфонічного оркестру), маестро Сяо Мін диригував виконанням твору «Сяосян риф китайської любові» в Австралії. У травні 2008 року він керував виступом Симфонічного оркестру Хунаня (нині – Чаншанського симфонічного оркестру) у Пекіні на фестивалі «Перша весняна симфонія Китаю». Вони провели симфонічний концерт «Пісня Лонг-Айленда» у Національному Великому театрі. У березні 2010 року Симфонічний оркестр Хунаня виступив у Музичному залі Тайбею із програмою "Сяоxiang Rhyme Feeling On Both Sides", що стало першим концертом з материкового Китаю, який відбувся в музичному залі Тайваню.
    У січні 2013 року він виступав на Австрійському віденському китайському художньому фестивалі та здобув приз як видатний керівник.
    У жовтні 2014 року на запрошення Міністерства культури Польщі Сяо Мін прибув до цієї країни, щоб керувати Познанським симфонічним оркестром на симпозіумі «Від Тихого океану до Атлантики» і був відзначений європейською аудиторією. У жовтні 2015 року з великим успіхом він диригував виступом Державного симфонічного оркестру Південної Юти і був прийнятий на посаду запрошеного диригента Державного симфонічного оркестру Південної Юти та запрошеного професора Державного університету Південної Юти. У жовтні 2016 року його запросили відвідати Музичну консерваторію Університету Південної Кароліни та керувати виступом Симфонічного оркестру USC у Центрі мистецтв Когера.
    У березні 2017 року він очолив Симфонічний оркестр Хунаня (нині – Чаншанський державний симфонічний оркестр). У квітні 2017 року Симфонічний оркестр Солт-Лейк-Сіті запросив його вчетверте диригувати американським симфонічним оркестром.
    У 2018 році його запрошували диригувати Харківським симфонічним ор-кестром (Україна), Симфонічний оркестром Нюрнберга (Німеччина), Познанським оркестром (Польша), Тюменським симфонічним оркестром (Росія).

 
Розробка сайту: LineCore