eng | ukr 
   
   
   
   
   
   
     
 
Головна
  Концерти
Оркестр
Історія оркестру
  Дискографія
  Мультимедія
Інформація
про діяльність
  Твори українських композиторів
  Контакти
 
 
 
 
 

 

  Постійний запрошений диригент

НІКОЛА ДЖУЛІАНІ

НІКОЛА ДЖУЛІАНІ (Італія)

     Музичну освіту здобув у Консерваторії «Нікколо Піччіні» в місті Барі (Італія). Згодом підвищував свою кваліфікацію на курсах і в майстер-класах, зокрема, брав уроки у К.Кондрашина, найкращих диригентів Мілану і Риму, а також удосконалював свою майстерність у камерному виконавстві та грі на валторні.
    Нікола Джуліані співпрацює з багатьма італійськими і зарубіжними оркестрами: Німеччини, Бельгії, Іспанії, Голландії, Данії, Румунії, Болгарії, Польщі, США, Венесуели, країн СНД. Міцні творчі зв’язки поєднують диригента з оркестром імені Дж.Енеску Бухарестської філармонії, симфонічним оркестром Московського радіо,Симфонічним оркестром радіо і телебачення Санкт-Петербурга, Симфонічним оркестром Китайського радіо, Симфонічним оркестром Арени ді Верона, Софійським філармонічним оркестром, Чеським філармонічним оркестром імені Яначека. Бєлградським філармонічним оркестром, Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України.
    Маестро Джуліані виступав у кращих залах Лейпцига, Мюнхена, Франкфурта, Гамбурга,Мілана. З 1992 року по 1996 рік, як запрошений головний диригент, працював в Одеському театрі опери і балету, де провів вистави: “Норма” В.Белліні, “Кармен” Ж.Бізе, “Травіата”, “Ріголетто”, “Аїда”, “Трубадур”, “Бал-маскарад”,“Набукко”, “Сила долі” Дж.Верді, “Богема”, “Мадам Баттерфляй”, “Тоска”,“Турандот” Дж.Пуччіні, “Сільська честь” П.Масканьї, “Севільський цирульник” Дж.Россіні. Серед його масштабних робіт - виконання і запис таких творів, як “Данте-симфонія” Ф.Ліста, “Реквієм” Дж.Верді, Дев’ята симфонія Л.Бетховена, “Карміна Бурана” К.Орфа, Друга симфонія Г.Малера.
    Плідною стала його співпраця із творчими колективами України. З Національним симфонічним оркестром України і хором «Київ» він записав на компакт-диск сюїту «Жар Птиця» І. Стравінського і «Псалом» А. Фінці. Декілька його концертів транслювалися на Італійському національному телебаченні, а також на Румунському і Українському телебаченні.
     Колумбії та Південної Кароліни (США), а також провів майстер-класи з оркестрантами,які виконали твори О. Респігі та Н. Рота.
     Нікола Джуліані - професор Консерваторії «Ніно Рота» у Монополі. Нині він - постійний запрошений диригент Національного симфонічного оркестру України.